Skontaktuj się

Kontakt

Skontaktuj się

Skontaktuj się ze mną i umów na prezentację Thermomix!

Chcesz poznać Thermomix bliżej i odkryć wszystkie jego niezwykłe możliwości? Nie wahaj się, skontaktuj się ze mną i umów na prezentację lub spotkanie, podczas którego opowiem Ci o tym wyjątkowym sprzęcie kuchennym.

                          tel. 531 363 873

Jako doświadczony przedstawiciel Thermomix, z wieloletnim doświadczeniem w tej branży, służę Ci pełnym wsparciem na każdym etapie. W trakcie prezentacji Thermomix pokażę Ci, jak łatwo i przyjemnie można gotować zdrowe i smaczne potrawy, korzystając z tego rewolucyjnego urządzenia.

Dodatkowo, zachęcam do obserwowania moich kanałów na Instagramie, Facebooku i YouTube. Na moim Instagramie znajdziesz inspiracje kulinarne, porady dotyczące Thermomix oraz wiele innych ciekawych treści. Na Facebooku również znajdziesz wiele informacji i aktualności związanych z Thermomix. Jeśli preferujesz oglądanie wideo, mój kanał na YouTube będzie doskonałym źródłem wiedzy i inspiracji kulinarnej.

Poniżej znajdziesz przekierowania do moich stron na Instagramie, Facebooku i YouTube. Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego, który umożliwia szybkie wysłanie wiadomości bezpośrednio do mnie. Jeśli wolisz natychmiastową odpowiedź, skorzystaj z chmurki chatu „Napisz do mnie” w prawym dolnym rogu. Przez Messenger lub WhatsApp będę dostępna, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i umówić się na spotkanie.

Nie czekaj dłużej! Skontaktuj się ze mną już teraz i rozpocznij swoją kulinarną przygodę z Thermomix!

Anna Czech, tel. 531 363 873


Social Media

Odwiedź Mnie w Social Media

Zapraszam również do obserwowania moich kanałów na Social Mediach. Kliknij w guzik i dołącz do obserwatorów moich stron.

Napisz do Mnie

ZOBACZ WSZYSTKIE MOJE FILMY

Zapisz się do Newslettera

Bądź na bieżąco z wszystkimi nowościami, przepisami i wskazówkami! Serdecznie zapraszam Anna Czech.